Rutinné rozdiely medzi bohatými a chudobnejšími. Čo robia úspešní ľudia inak?

Nie každého zrejme oslovili návody bohatých ľudí, ktorí opisujú každodennú minútu svojho života a všetky omáčky okolo toho, ako sa stať „bohatým“,že stačí len pozitívne myslenie apod, ale priamy návod sa zrejme poskytnúť ani nedá. Je pravda, že po konkrétnej ceste už musí ísť človek skrátka sám, a preto sú viaceré články, návody, knihy s touto tematikou sklamaním pre každého, kto si myslel, že mu okamžite pomôžu a sľuboval si od nich hlavne materiálne obohatenie. Ale skrátka si myslím, že je pravda, ak sa vraví, že ak chcete dosiahnuť rôzne veci, teda napríklad i konkrétny vyšší príjem, človek jednoducho musí začať od detailov a nemal by nimi pohŕdať. Zo všetkého najskôr predsa musí prísť úprimné uvedomenie si svojich cieľov a cesty, akou je človek skutočne ochotný ísť. Práve preto sa v tomto článku, ktorý síce nie je takisto priamym návodom, ale skôr poslúži k oddýchemu čítaniu, pozrieme na rozdielne rutiny bohatých a chudobných ľudí.

email

A na tieto rozdiely sa pozrieme na základe zaujímavých zistení portálu MSN, pričom k ankete poslúžila prieskumná technika a teda nepôjde o žiadne moje osobné názory a vety do vetra, či preberanie cudzích názorov, ale svojej podstate o fakty.

Plánovanie
Konkrétny rozdiel je v tom, že bohatí ľudia svoje veci a povinnosti plánujú už vopred, respektíve premýšľajú nad nimi a tvoria im určitý systém, aby veci následne prebiehali praktickejšie a prehľadnejšie. Dokonca takmer 50 % najbohatších ľudí nezaspí bez toho, aby si večer neprichystali plán na druhý deň.

Ranná rozcvička
Ja viem, mnohí sa ráno zobudíte a so zalepenými očami musíte utekať na bus, či sadnút do auta, pričom ani nemyslíte na raňajky. Dnešna doba je k akýmsi ranným rozcvičkám netolerantná, zacvičíte si a máte padáka. No to nemení nič na tom, že veľa ľudí s príjmom vyšším než 170 000 dolárov si každé ráno pravidelne zacvičí.

obchod

Kašlať na televízne správy!
Veď prinášajú len samú negativitu, s akou sám jednotlivec, teda ani vy nič nespravíte. Navyše sa ukázalo, že bohatí ľudia sa tomuto zvyku chudobnejších ľudí vyhýbajú. Ide o to, že bohatí ľudia sa informujú prostredníctvom internetu a teda konkrétne na témy, ktoré im niečo prinesú, minimalne z duchovného hľadiska.